Porządne mobilne serwisy TIR i ich oferty

Aktualnie w Polsce bardzo często i intensywnie stosowane są samochody ciężarowe, a także zestawy TIR składające się z ciągników siodłowych i naczep. Pojazdy tego rodzaju są użytkowane przez firmy transportowe i nie tylko. Rzecz jasna takie auta mogą ulec awarii w terenie spowodowanej różnymi przyczynami. Problem taki można starać się rozwiązać na różne sposoby.

 

Wsparcie pomocy drogowej lub naprawa na własną rękę

Nagłej awarii pojazdu na trasie, można się pozbyć na wiele sposobów. Jedną z metod jest podjęcie próby samodzielnej naprawy. Oczywiście wiąże się to z koniecznością posiadania stosownego sprzętu i wiedzy. Takie naprawy są często niemożliwe do przeprowadzenia ze względu na brak posiadania stosownego sprzętu i części w terenie.

Innym rozwiązaniem jest zadzwonienie do firmy specjalizującej się w szeroko pojętej pomocy drogowej. Fachowcy zatrudnieni w takich firmach realizują różnego rodzaju drobne naprawy w terenie. Główną formą ich wsparcia jest jednak holowanie auta we wskazane miejsce (najczęściej jest to stacjonarny warsztat).

Oferty fachowych serwisów mobilnych TIR

Z pewnością najlepszą opcją jest zdecydowanie się na skorzystanie z ofert firm zajmujących się kompleksowym serwisem i naprawom samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, a także naczep. Profesjonalne serwisy TIR są godne uwagi, ponieważ oferują usługi realizowane całodobowo przez cały rok. W ich ofertach można znaleźć następujące usługi:

  • wymiana i naprawa hamulców oraz ich elementów,
  • naprawa i wymiana elementów oraz całych zestawów,
  • elektromechanika i elektronika pojazdowa,
  • szeroko pojęta mechanika samochodowa,
  • diagnostyka komputerowa samochodów, itp.

Przedstawione wyżej usługi oferowane przez mobilne serwisy TIR, takie jak https://naprawaciezarowe.pl/, są wykonywane z zastosowaniem doskonałej jakości, nowoczesnego wyposażenia. Sprzęt taki przekłada się na doskonała skuteczność i jakość napraw. Poza tym trzeba pamiętać, że taki sprzęt jest przystosowany do pracy bez dostępu do prądu. To sprawia, że usługi można wykonywać całodobowo na trasie, niezależnie od miejsca awarii.